aktualizováno: 01.10.2022 22:27:55

KENNEL  ROYAL STUART Dalmatian's

In Memoriam

Vzpomínáme...   

          ICH. DREAMSKAPE LOVES OF NAIRE - KYRA   

                         30.7.2007 - 30.8.2021

                /ICH. ENRICO BAZZI RAUL x ICH. ALPHADIRATO ETERNAL LOVE/

                                     BREEDER: ROHRBACHOVÁ IRENA

JE VŮBEC VELMI TĚŽKÉ NĚCO NAPSAT. I S ODSTUPEM 2,5 MĚSÍCE RONÍM SLZY, KTERÉ NEJDOU ZASTAVIT. BYLO VELMI TĚŽKÉ NECHAT TĚ ODEJÍT. VÝČITKY MĚ PRONÁSLEDUJÍ DENNĚ. KDYBY JSI BYLA NEMOCNÁ BYLO TO JEDNODUŠŠÍ. TAKOVÝ ROZHODNUTÍ SI ČLOVĚK V HLAVĚ VYSVĚTLÍ. SROVNÁ. U TEBE JSEM SE MUSELA ROZHODNOUT JESTLI TĚ NECHAT VE STÁŘÍ PADNOUT AŽ NA DNO, KDYŽ UŽ NEBUDEŠ MOCI VSTÁT A BUDEŠ JEN LEŽET, VÍM, ŽE JSEM TI SLÍBILA, ŽE DOKUD BUDEŠ STÁT, CHODIT A JÍST TAK BUDEŠ S NÁMA. VÍM, ŽE JSEM ŘÍKALA DOKUD NEBUDEŠ LEŽÁK. BYLA JSI PLNÁ ŽIVOTA A PAK JSI NAJEDNOU SLÁBLA KAŽDÝM DNEM. ÚPLNĚ OBYČEJNÉ VĚCI SE STÁVALY PRO TEBE MNOHEM TĚŽŠÍ. TO POSLEDNÍ RÁNO KDY UŽ JSI ANI KUKUŘICI NEUDRŽELA V TLAPKÁCH A JÁ TI JI MUSELA DRŽET, PROTOŽE JSI JI PŘECE MILOVALA, JSEM TO ASI VĚDĚLA. A PAK JEDEN TELEFON A DO PŮL HODINY JSI BYLA PRYČ. A JÁ SE NIKDY NEDOZVÍM ODPOVĚĎ NA OTÁZKU - BYL TO TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK? NEBYLO TO BRZO? V HLAVĚ MI UŽ DVA MĚSÍCE ZVONÍ - JSI VRAH?

OD PRVNÍHO DNE KDY JSI SE NADECHLA JSEM SE KOCHALA TVOJÍ KRÁSOU. A TO JEŠTĚ NIKDO ANI NETUŠIL, ŽE NÁS OSUD SPOJÍ. NA DLOUHÝCH 14 LET. BYLA A STÁLE JSI TEN NEJLEPŠÍ PES A PŘÍTEL V JEDNOM. I KDYŽ UŽ JEN V MÉM SRDCI A VZPOMÍNKÁCH. BYLA JSI TO NEJLEPŠÍ CO MŮŽE MAJITELE PSA POTKAT. AŤ TO BYLO CO TO BYLO VŠE JSI DĚLALA S VELKÝM NADŠENÍM A ELÁNEM. NA VÝSTAVNÍM POLI JSI BYLA TÉMĚŘ NEPORAZITLNÁ. 

DĚKUJI ZA TO, ŽE JSI MI VSTOUPILA DO ŽIVOTA. DĚKUJI CHOVATELCE IRENĚ ROHRBACHOVÉ, ŽE MI TĚ SVĚŘILA. A DOUFÁM, ŽE SE SPOLU ZASE SETKÁME. I KDYŽ SI BUDEME MUSET NĚJAKÝ ČAS POČKAT.

          

5 x BIS VETERÁN, 2 x r.BIS VETERÁN, na Voříškiádách vždy na prvním, max. druhém místě

Klubové coursingy: 2008, 2009 - 1.místo, 2010 - 2.místo, kategorie dalmatin bez PP

Sanynka odešla po krátké, ale rychlé nemoci. Den před plánovanou operací. Na přední tlapce, hned za tím velkým polštářkem, se jí objevil nádor, který praskl. V pondělí 15.11. jsme jí nechaly odebrat krev abychom věděly jak na tom je a zda vydrží operaci. Vše bylo v naprostém pořádku. Ve středu jsme ji se sestrou nohu převazovaly a vše bylo ještě celkem dobrý. V pátek odpoledne přestala chodit. Na veterině se zjistilo, že tlapka je plná hnisu. Dostala do ní zánět, který se někde propojil s nádorem. K tomu se přidala ještě infekce. Léčení by bylo dlouhé, nikdo neví zda úspěšné, vzhledem k věku. Další z variant byla amputace. Rozhudnutí bylo smutné, ale nikdo ji nechtěl vidět trpět.

 

SBOHEM NAŠE PUNTÍKATÁ KRÁSKO. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME.

 

                              

        Vet.Ch. SORBON DANILO ALKAMI 

                       16.7.1999 - 5.10.2007 

   Veteran Champion, Winner Special Show, National Winner,

  2 x Regional Winner, BOB. Sorbon was classic tip Collie.

   

Ch. Handsome Black Alkami x Kate Danilo Bohemia 

Breeder: Levová Alena, CZ

Bohužel přes veškerou péči, kterou jsme byli schopni mu dát, nás SORBONEK dneska opustil a prohání se již se svými předky po psím nebi. Nádor na žaludku byl tak velký a agresivní, že se již nedal operovat a Sorbonek by umíral ve velkých bolestech, proto jsem se rozhodla, že pro něj bude nejlepší být jinde - bez nás.

SORBONKU sbohem, nikdo tě v našich srdcích nikdy nenahradí. 

Nikdy na TEBE nezapomenu - tvoje panička.

                            

                                       A R I N K A

                                      29.6.1987 - 17.7.1999

Arinka byla černý trpasličí pudl a byl to náš první pes.

S ní jsme se všechno učili.

Bohužel jí bylo osudné,že sežrala cokoli co,kde našla.Byl červenec,největší vedra roku 1999.Arča opět nedala pokoj popelnicím a sežrala nějaký salám nebo něco podobného - již zkaženého.Celý týden se veterináři snažili zachránit jí život.Bohužel po týdnu,kdy její váha byla třetinová,nebyla schopna nic jíst ani pít,nic v sobě neudržela a všechno vyzvracela,jme se rozhodli ukončit její trápení.

                          SBOHEM NÁŠ MALÝ ČERNÝ KAMARÁDE.